0
Twój koszyk jest pusty.


Usługi sprzątania
Problem z brudem w domach dotyka wiele pojedynczych osób, jak i właścicieli różnorakich obiektów wypoczynkowych, hotelowych itd.

Od dziś można raz na zawsze zażegnać ten niemiły problem,

decydując się na kompleksowe usługi sprzątające naszej firmy.

 

Dzięki doświadczeniu zainteresowane osoby mogą być pewne, że sprzątanie:

-biur,
-wspólnot mieszkaniowych,
-mieszkań
-domków letniskowych, pensjonatów
-pobudowlane czy po remontach

 

jest kompleksowe, solidne i profesjonalne.

Sprzątanie domów i mieszkań
czystość to nasza dewiza
czystość to nasza dewiza

Wiekszość z nas żyje dzisiaj bardzo szybko, łączy różnego rodzaju zajęcia: pracę, studia, wychowywanie dzieci. W całym tym biegu zdarza się, że te osoby nie mają po prostu czasu na zwykłe domowe zajęcia. Oczywiście obiad można zamówić, pranie zanieść do pralni, ale co ze sprzątaniem?

 

Najlepiej jest w takim wypadku podjąć trudny wybór i zdecydować się na zatrudnienie kogoś, kto zadba o nasze mieszkanie, dom i je posprząta. Warto powierzyć to  Naszej firmie, dzięki której będziemy mogli zachować czystość w całym domu.

 

Dzisiaj kompleksowe sprzątanie mieszakań to coraz częściej norma.

 

W większości przypadków wystarczy, aby ktoś przyszedł do mieszkania raz albo dwa razy w tygodniu i już można się cieszyć porządkiem - w końcu mamy mieszkanie na błysk!

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
Kompleksowo i profesjonalnie
Kompleksowo i profesjonalnie

W większości przypadków, kiedy wspólnota mieszkaniowa liczy sobie kilka bloków, są jakieś wspólne tereny zielone, chodniki, klatki to konieczne jest wynajęcie osoby, która będzie się zajmowała troską o czystość i odpowiedni wygląd tej przestrzeni.

 

Jak wiadomo sprzątanie klatek schodowych nie jest czymś bardzo trudnym, jednak jest to działanie, które musi być powtarzane regularnie, przynajmniej co dwa lub trzy dni.

 

Konieczne jest także utrzymanie porządku we wspólnotach mieszkaniowych na zewnątrz - czasami ma to być koszenie trawy innym razem zamiatanie chodnika albo posypywanie go solą, kiedy nadejdą mrozy. Dobrze jest tego typu prace zlecić jednej osobie, dzięki temu będzie można liczyć na to, że wszystko wygląda estetycznie oraz jest bezpiecznie.

Sprzatanie biur
Solidnie
Solidnie

Firmy często zastanawiają się czy opłaca im się zatrudniać sprzątaczkę, czy lepiej jest zlecić sprzątanie odpowiedniej firmie.

 

W większości przypadków odpowiedź jest prosta - lepiej jest znaleźć przedsiębiorstwo takie jak "Pomocna Dłoń", dla której sprzątanie biur to zwykła usługa.

 

 Dzięki temu bez problemu uda nam się wynająć wyspecjalizowane osoby, które będą kilka razy w tygodniu przychodzić i zajmować się sprzątaniem. Sprzatanie pomieszczeń biurowych nie jest pracą trudną ale wymaga pewnego rodzaju regularności. Oznacza to, że przynajmniej dwa razy w tygodniu w biurze powinien znaleźć się ktoś, kto zetrze kurze, umyje stoły, podkurza.

 

 

Sprzątanie pobudowlane (po budowie i remoncie)
Solidnie i dokładnie
Solidnie i dokładnie

Jeśli planujesz gruntowny remont, taki gdzie wiadomo, że pojawi się dużo gruzu, pyłu i innych zniszczeń pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób sobie poradzić z całym bałaganem.

 

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, może się okazać, że sprzatanie po remontach wcale nie będzie bardzo trudne. dzięki temu może się okazać, że sporo zaoszczędzimy nie robiąc tego samodzielnie.

 

Zakres usług obejmuje:

-sprzątnie śmieci pobudowlanych
-sprzątnie gruzu
-czyszczenie i mycie glazury i terakoty
-sprzątnie kurzu i pyłu
-mycie i czyszczenie okien i kaloryferów
-czyszczenie i mycie podłóg