Opieka nad osobami starszymi


W życia znoju i chaosie

Jedna trwa zasada:

Cudze troski leczy dobroć,

A własne odwaga.

      Większość osób zbliżająca się do wieku podeszłego chciałaby, żeby na starość zaopiekowali się nimi bliscy: dzieci lub rodzina. Starsi emeryci i ci, którzy mieszkają na wsiach, chcieliby zamieszkać z rodziną, która by się nimi zajęła. Osoby stające u progu starości, mieszkające w mieście i te bardziej wykształcone, stawiają na samodzielność: wolałyby mieszkać we własnym mieszkaniu, a tylko w razie konieczności korzystać z pomocy innych, w tym z płatnej opieki. Zarówno mieszkańcy wsi, jak i miast zgodnie uważają, że domy opieki są bolesną ostatecznością dla tych, którzy nie mają rodzin albo którymi krewni zająć się nie mogą.

      Polacy wyobrażają sobie starość pod opieką bliskich, ale z demograficznego punktu widzenia będzie to w przyszłości coraz trudniejsze. Rodziny są mniej liczne, rozproszone po świecie. Dlatego zależy nam na opracowaniu takich udogodnień, które pomagałyby bliskim w sprawowaniu opieki nad starzejącymi się członkami rodziny.

      W opiece nad rodzicami pomogłyby wszystkim profesjonalne  opiekunki, wynajmowane na czas pracy albo wyjazdów na urlop. Z taką właśnie pomocą - 'pomocna dłonią" jesteśmy do Państwa dyspozycji

 

 

      Ceny naszych usług są kalkulowane indywidualnie na podstawie zakresu obowiązków, stanu zdrowia podopiecznego, ilości godzin sprawowanej opieki oraz przygotowania zawodowego opiekunki.

 

      Udzielamy gwarancji dotyczących właściwego doboru personalnego. W każdym przypadku, niezależnie od formy zlecenia usługi z naszymi Klientami zawieramy umowę pisemną.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.